Výroba

Výroba Výroba

Výroba je naší hlavní činností. Snažíme se vše co potřebují naši zákazníci, kde je problém s kvalitou, dostupností či cenou při nakupování vyrobit vlastními silami. Zároveň tím vzniká možnost pohlídat přesně funkčnost, použité materiály a preciznost obrábění.
Naším hlavním cílem je spokojenost klientů. Proto osobně dohlížíme na materiály, postupy i technické parametry výroby. Jsme schopni přizpůsobit výrobek přesně potřebám zákazníka. Vyrábíme samostatné výrobky v kusech či sériích, ale také různé sestavy či komplety mnoha součástí.

Základní druhy naší výroby jsou popsány níže, ale výroba takto striktně oddělená není. V mnoha případech se prolíná a spolupracuje.

Výroba těsnění Vyrábíme jakákoliv těsnění od o-kroužků po složité tvary těsnění pro důlní průmysl. Kombinace materiálu a provedení nám umožňuje těsnit jemná dávkovací zařízení pro chemický průmysl, stejně jako lisy v automobilovém průmyslu. Zvolený tvar i materiál aplikujeme individuálně pro každého zákazníka.
Kovovýroba V našem sortimentu je veškerá běžná strojní výroba od hřídelí přes pouzdra po kompletní hydraulické válce či dopravníkové válce.
Výroba hadic Nejčastějším produktem je v této oblasti hydraulická hadice. Dodáváme kompletní sortiment na všechny běžné podmínky. Zároveň jsme schopni dodat hadice speciální, například multikanálové ovládací hadice pro důlní průmysl.
Atypické díly Kromě běžného sortimentu vyrábíme řadu atypické výroby na přání. Používáme plasty, pryže, kovy, cokoliv co je potřeba. Například kluzné lišty, kladky, různé další součásti pro průmysl.

PETR BLAHOUT

Technické konzultace – výroba

Zajistíme pro vás

Dodávky těsnění

Dodávky standardního těsnění ze skladu, vytvoření skladových zásob dle Vašich potřeb.

Zakázkovou výrobu

Zakázková výroba těsnění v řádu hodin až do průměru 600 mm, zakázkovou výrobu těsnění v řádu dní až do průměru 2000 mm.

technické návrhy

Technické návrhy těsnění na míru technickou a výkresovou dokumentaci.

Instalaci těsnění

Zkušební vzorky těsnění pro nové aplikace – vývoj nových aplikací, kompletní hydraulický servis.